+40 744 241 122

Casa de vanzare in Livada

Oportunitate!!!

Profită de ocazia pe care RIG Imobiliare ți-o propune!

Pentru că nu va poposi mult timp!

Pe un teren de 843 mp cu 20 m front stradal, în  Livada, la doar 5 km de Arad, in sat, ai nu una, ci două case….la preț de una!

Casa principală cu suprafață de 150 mp construiți și 120 utili, reconstruită complet în 2001 cu acte, cu structură exterioară bolțari BCA si pereți interiori din văiugă de 60 cm, dispune de hol cu bucătărie, baie, 4 camere și cămară. Geamuri termopan integral, parchet din lemn masiv reconditionat, sobe teracotă functionale dar și centrală pe gaz. Izolație exterioara polistiren, acoperiș nou! Nemobilată, astfel că o poți amenaja cum dorești! Casa are subzidire și fundație din beton

Corpul 2 are suprafață de 66 mp construiți si 50 utili, compus din două camere, baie și bucătărie!

Corpul 3, o anexă (foste cotețe) cu suprafață de 38 mp.

 

In spatele caselor avem grădină de aprox 500 mp lucrată și îngrijită!

Toate imobilele sunt inscrise în cartea funciară actualizată in coordonate Stereo 70, astfel că poate fi achiziționată și cu credit ipotecar!

 

Hai la vizionare si facem dealul! Că așa ocazie mai rar pe piață!

 

Și prețul e ce trebuie: 116.900 euro…hai, ușor negociabil, fie!

 

Sună, ce mai aștepți!

 

TEL: 0744506111 George Simonca

Utilități:

  • Energie electrică
  • Centrală proprie
  • Apă
  • Canalizare
  • Gaz
  • Geamuri termopan